Możliwość komentowania Rewitalizacja obszarów wiejskich: odnowa infrastruktury i promocja lokalnego rozwoju. została wyłączona

Restauracja nieruchomości zabytkowych: zachowanie autentyczności przy jednoczesnym dostosowaniu do współczesnych potrzeb.

Wiele miast boryka się z problemami zanieczyszczenia powietrza. Rozkwit cywilizacji powoduje, że czystego powietrza w miastach jest coraz mniej, a nie ma miejsc na budowę parków, na zielone enklawy, jakie są najważniejszymi filtrami w zagęszczonych miastach. Najlepszym rozwiązaniem są pionowe ogrody, które nie potrzebują akcesoryjnych terenów oraz ziemi – tworzy się je na płaszczyznach pionowych. W naturze, wiele jest roślin, które do życia nie potrzebują urodzajnej gleby – tu rekomendujemy również ANCHOR. Sporo z nich rośnie w ostatecznych warunkach, porastając skaliste urwiska, ściany przy wejściu do jaskiń, a do życia potrzebują tylko odrobinę wody i minerałów. Konstruując ogrody pionowe, należy roślinom zapewnić jako podłoże solidną konstrukcję – ramę z zamocowanymi na niej kieszeniami do sadzenia roślin i stałe nawadnianie przez ulubiony system rozprowadzający wodę z minerałami. Można w ten sposób zagospodarować nawet obszerne płaszczyzny, co stanowi ich charakterystyczną dekorację. Brytyjczycy, jacy ubóstwiają ogrody i zieleń wokół swoich domów, z reguły nie mają miejsca na gigantyczny, tradycyjny angielski ogród. W modzie jest w następstwie tego wykorzystywanie przestrzeni murów ogródka na wykonanie na nich pionowych ogrodów.

1. Tutaj

2. Przeglądaj

3. Kup teraz

4. Zobacz szczegóły

5. Szczegóły

Comments are closed.